Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.

Rozumím
X
Získejte slevu 100 Kč na váš nákup právě teď. Slevu lze uplatnit při nákupu nad 1000 Kč.
Balonkové dekorace / Balonkový průvodce / Balonkový manuál /

Hledáme nejen balonkové mistry. Bavte se a tvořte spolu s námi.

zpět na seznam

Hledáme nejen balonkové mistry. Bavte se a tvořte spolu s námi.

1 Pastelove_balonky_vyzdoba

 

Zamilovat se do balonků a krásných dekorací je snadné. Proto jsme se rozhodli podpořit Váš talent. Balonky jsou fenomén, který přináší dobrou náladu a dekorace nám vytváří atmosféru, kde je nám příjemně. Chcete si zkusit být balonkovými mistry nebo si zkusit být dekoratérem na zkoušku? Zjistěte jak jste zruční, popusťte uzdu své fantazie a zkuste vytvořit stylové balonkové veledílo, kterým se nám pochlubíte. Hledáme opravdu výjimečné talenty, kteří zatím nejsou profesionály, ale mají chuť natřít jim zrak. 

Dveře dokořán máme také pro všechny co rádi tvoří, fotí, dekorují své vlastní oslavy a možná občas potřebují vyměnit svou každodenní pracovní šeď za kreativní výzvu! 

Zjistěte zda sami dokážete vytvořit stylovou oslavu. Balonky by samozřejmě neměly chybět. Pokud, ale  rádi pečete, hrajete si s papírem a květinami a Vaši oslavenci z toho vždy profitují, máte šanci také. Stačí chuť a odvaha nám posílat obrázky svých nesmělých i smělých pokusů.

Hledáme každého, koho baví dělat si svět hezčí, hrát si s atmosférou, ví jak překvapit a naladit emoce, když je k tomu správná příležitost. 

Staňte se naším parťákem, který u nás bude mít spoustu výhod. Dáme Vám prostor být nejlepší. Party může být Vaším koníčkem. Pojďte do toho s námi.

Tohle není soutěž, Tohle je vstupenka do společného projektu a VIP party klubu, kde Vás čeká spoustu výhod. Možná začnete ve svém volnu dělat to co Vás baví. Můžete se stát naším balonkovým parťákem, předávat si balonkové zkušenosti a podílet se s námi na jedinečných projektech. Bonusem pro Vás bude slušný honorář na společných akcí, výhodné nákupy u nás a společné balonkové party, kde si kreativně zařádíme.

Co pro to udělat? Napište nám email na info@mojeparty.cz a uveďte do názvu  MOJE PARTY S BALONKY

Navíc od nás vždy dostanete pár nápadů a tipů na naše dekorační novinky, manuály pro kreativní tvoření a přístup do naší VIP sekce s akčními produkty až o 80% levnějšími.

Podělíme se s Vámi o naše dekorační zkušenosti a necháme Vám nahlédnout nejen do naší balonkové dílny. Náš balonkový seriál bude na pokračování. Vítejte v prvním seznamovacím kole, kde začínáme představovat nejnovější balonkové šlágry.

 

Jaké balonky jsou in? Podívejme se na na naše balonkové novinky

 

Pastelove_balonly

 

Barvy ano, ale v jemných tónech. Pastelky jsou v centru pozornosti. 

Nemyslím ty školní ve vašem penále, ale pastelové barevné tóny, které  doslova zaplavily balonkový trh . V oblibě  vítězí pastelové a jemné barvy. Strohost pravidelných girland nahradila organická nespoutanost balonků všech velikostí. Nesourodost je jen zdánlivá. Balonkové girlandy nás nakonec potěší nejen svou barevnou, duhově provokující explozí, ale také tvarově originální kompozicí, která vizuálně provokuje naši fantazii.

Balonkové vodopády se doslova valí z výšek, živelně lemují tematické candy bary, Je opravdu na co se dívat. Pastelové balonky vás mohou inspirovat k oslavě, která bude sladce trendy. Otestujte naše pastelové balonky a napište nám svoje zkušenosti. Pro oganickou girlandu doporučujeme kombinovat balonky více velikostí - např. pastelové balonky 27cm , pastelové balonky 12cm a pastelové balonky jumbo. Balonkové pastely budou výborně ladit se stylem Unicorn, Yummy Yummy

 

Balonkové stěny

Tahle velká balonková kulisa se nepřehlédne. Pokud balonkovou stěnu umístíte na plánovanou oslavu za stolkem s narozeninovým dortem, efekt je zaručen. Balonkové stěny získáte spojením balonkových girland o stejné výšce. V úplném závěru pak snadno doladíte minibalonky, které vpletete do formace např. pružícím modelovacím balonkem.

Pokud s balonky nemáte zkušenosti, možná vám do začátků pomůže náš balonkový dekorační set, kde balonkovou stěnu vytvoříte s návodem krok za krokem.
 

1 Balonkové stěny

 

Balonkové organické girlandy. Originál od výrobce nebo vlastní výroba?
 

1 Balonkove dekorace

 

Proč organické? Zejména proto, že tyto balonkové girlandy se tvoří přirozeně a jednoduše. Nehledíme příliš na velikost balonků a vážeme je víceméně nahodile, jak nás jen napadne. Samozřejmě je potřeba výtvarné oko, protože i asymetričnost má své estetické zákonitosti. První krok pro tvorbu vlastní girlandy je samozřejmě balonek. A to nejlépe měkký, dobře tvárný, dekorační. Pro srovnání si můžete zkusit zakoupit dekorační latexové balonky, které používají profesinálové. V naší nabídce prodáváme Sempertex a Gemar, značky prvotřídní kvality.

Základ girlandy vytvoříme středně velkými balonky (26-30cm), které si nejprve spojíme do balonkových dvojic. Balonky nepřefukujeme, pro vázání girland by měly mít kulatější tvar. Profíci balonkové girlandy vážou postupně do čtveřic, které překřížením postupně  uchytí na vlasec, dekorační stuhu nebo konstrukci.

Pro ty, kteří s balonkovými girlandami nemají zkušenosti, doporučujeme zakoupit originální balonkový set, kde najdete vše pro jednoduché vytvoření balonkové girlandy. Místo vlasce je zde balonková páska, kam vkládáte balonky jednotlivě.

 

1 Balonkove_girlandy

 

A teď pozor!  Sety, které v našem obchodě prodáváme, jsou originálním balením od výrobce. V balení najdete opravdu vše co vidíte na obrázku! Někteří čeští vykukové si pouze vypůjčí fotografie od výrobce a do balíčku Vám zabalí směs balonků s vlascem. Trochu nefér, ale i to je cesta, jak přijít o důvěru zákazníka.

My tyto praktiky neprovozujeme a držíme se trendu co originál, to kvalita a záruka od výrobce, který má na fotografie vlastnická práva.

Pokud si budete chtít barevně poskládat levnější balonkovou girlandu z jakýchkoliv jiných balónků sami, využijte naši pestrou nabídku nafukovacích balonků. Všechny naše latexové balonky jsou značkové s vyššími nároky na kvalitu.Vyrobeny jsou z přírodního latexu a jsou biologicky odbouratelné.

Podstatné je, aby se vám barevně líbily. Pro organickou girlandu doporučujeme využít nejméně tři velikosti balonků - střední 26-30cm pro základní řadu - pastelové, metalické nebo krystalické s konfetkami, minibalonky 12-13cm pro následné doplnění girland a větší jumbo balonky pro asymetrický efekt. Hotovou latexovou girlandu můžete doladit dle fantazie i dekoračními foliovými balonky různých témat a tvarů, ale i květinami.

Jak s balonky pracovat a navázat je na vlasec, balonkovou stuhu, dekorační drát  nebo konstrukci, vás rádi zasvětíme v příštím našem tutoriálu "S balonky krok za krokem". Pokud jste netrpěliví, inspirujte se nesčetnými balonkovými návody od zahraničních balonkových dekoratérů na oblíbeném YouTube nebo si zkuste základní vazbu, kterou uvádíme v dnešním balonkovém tutoriálu - balonkové housence

 

Balonkový tip na zahradní dětskou oslavu - Balonková housenka

 

1 Balonkova_housenka

Co budete potřebovat?

 

Jak postupovat?

 1. Z ohebného, ale pevného drátu si vytvořte konstrukci - dva samostatné oblouky znázorňující tělo housenky Hliníkový drát zakoupíte v hobby marketu.
   
 2. Oba konce konstrukcí nechte delší a zapíchněte je co nejhlouběji do měkkého travnatého povrchu. Oblouky směrujte za sebou jako na obrázku.Vytvoříte si tak základní konstrukci těla housenky, která bude  konci konstrukce pevně zafixovaná v trávě
   
 3. Nafoukněte si stejně velké balonky o velikosti 26cm, které svážete k sobě do dvojic. Aby balonky byly stejně velké, použijte krabici s otvorem, kde velikost nafouknutého balonku, vložením do otvoru, velikostně vyzkoušíte. Každý balonek, by měl projít otvorem "tak akorát". Nemáte-li krabici s kulatým otvorem, kontrolujte velikost pouhým okem nebo si zkuste vypomoci vkládáním balonku mezi tyče, které jsou ve vzdálenosti odpovídající velikosti průměru balonku. 
   
 4. Dvojice stejně barevných balonků spojíme do čtveřic, tak, že 2 horní balonky mezi sebou 2x překřížíme, nespojené spodní balonky vsuneme na konstrukci a spodní dvojici balonků pod konstrukcí překřížíme tak, aby drát kontrukce procházel středem mezi balonkovou čtveřicí
  Obrázkový postup, jak vázat balonky na konstrukci jsme nedávno uvedli v návodu výroby balonkového srdce.
  Balonky vážete za sebou v jedné barvé. Vždy 5 balonkových čtveřic od jedné barvy  za sebou.
   
 5. Drátěnou konstrukci jsme postupně celou obmotali balonkovými čtveřicemi, tak aby k sobě balonky pěkně na plocho přilnuly.
   
 6. Zbývá nám poslední část těla housenky a hlava. Z drátu vytvarujeme krk, který zapíchneme k největšímu poslednímu oblouku  a část nad zemí opět obmotáme čtveřicemi balonků. 
   
 7. Zbývá nám hlava housenky. Nafoukneme velký balonek jumbo, který zavážeme (konec pružného balónku hodně natahneme a zauzlujeme) Ke konci balonku navážeme nenafouknutý modelovací balonek, který nám pomůže při vázání balonku ke konci konstrukce.
   
 8. Balonek upevníme ke konci konstrukce (konec krku housenky). Pokud jsme ke konci balonku přivázaly nenafouknutý modelovací balonek, půjde nám to snadno. Modelovací balonek natahneme a protahujeme mezi balonky na konstrukci tak, aby nám velký balon jumbo  zůstal pevně sedět na samém konci krku housenky.
   
 9. Zbylé modelovací balonky nafoukneme, svážeme mezi sebou a vytvarujeme do balonkových vlásků. Balonkové vrkoče upevníme na balonkovou hlavičku, stejně jako na obrázku. Upevnit můžete např. oboustrannou lepenkou nebo minikostičkou s úchytem pro vlasec. Stejně můžete fešácké housence upevnit balonkovou vázanku.
   
 10. Poslední krok, který vám zbývá, je rozesmát vaší housenku a vytvořit jí roztomilý kukuč. Oči a pusinku si připravíte z lepicí folie nebo případně namalujete štětečkem a barvami.

 

A to je pro tentokrát všechno. Další tipy, jak si pohrát a vytvořit dekorace, plánujeme příště.

Pokud plánujete oslavu, nemáte čas nebo nechcete riskovat, že se Vám dekorace nepodaří, kontaktujte naše dekoratéry. Rádi Vám oslavu připraví "na míru". Stačí poslat poptávku přes náš kontaktní formulář nebo email.

A nebo nás navštivte osobně. V našem nejnovětším showroomu najdete mnoho stylových dekorací a trendových balonků, které vám rádi doporučíme. Na počkání nafukujeme balonky heliem. Předem si můžete dojenat nezávaznou schůzku s naším produktovým specialistou.

Těšíme se na Vás!

Kde nás najdete ?

Mojeparty.cz - Prosek Point, Prosecká 64, Praha 9 (přímo u metra Prosek)

 

1 Party_obchod_praha 

 

 

 

19.5.2020
Balonkový průvodce
Nákupní košík je prázdný