Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.

Rozumím
X
Získejte slevu 100 Kč na váš nákup právě teď. Slevu lze uplatnit při nákupu nad 1000 Kč.

zpět na seznam

Balonky - spojte si je

 

Spojovaci_balonky

 

Chcete skvělou dekoraci a máte spojovací balonky Spojte si je !!!

Nemusíte být zkušenými balónkovými dekoratéry a přesto si dokážete z balónků připravit pestrou balónkovou dekoraci. Stačí Vám speciální typ spojovacích balónků. Spojovací balonky nafouknete na jejich skutečnou velikost a svážete mezi sebou. Záleží jen na Vás kolik a jakým způsobem je spojíte. Výtvářet můžete dekorační stěny, balónkové girlandy či jiné balónkové aranže.

 

 

 

 

 

Nejjednoduší a nejlevnější balónková dekorace

Potřebujete vyzdobit prostor rychle, ewfektně a efektivně ? Zkuste spojovaací balónky. Balónky jsou navrženy tak, aby se při plném nafouknutí dali jednoduše navázat oběma konci k sobě. Vytvoříme tak dlohý balonkový řetěz, který můžeme kamkoliv zavěsit.

 

Nafoukněte spojovací balonky heliem

Nafoukněte jeden základní balonek a přivažte jej k libovolnému těžítku. Všechny další spojovací balonky nafoukněte heliem a přivazujte k sobě. Balonky vylétnou nahoru a vytvoří  Vám nekonečný vertikální sloup. Pokud poslední balonek přivážete opět k těžítku, vytvoří se balónkový oblouk.

 

Spojovaci_balonky_dekorace

4.10.2017
Balonkový průvodce
Nákupní košík je prázdný