Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.

Rozumím
X
Získejte slevu 100 Kč na váš nákup právě teď. Slevu lze uplatnit při nákupu nad 1000 Kč.
Balonkové dekorace /

Nafukování balónků

Nafukování balónků vzduchem i héliem v Praze
 

nafukování héliem  balonky s heliem  avon pochod  balonky

Umožněte svým balónkům létat - nafoukněte je heliem

 

Každý z nás asi zná efekt "létajících balonků". Jediný bezpečný a netoxický plyn, který toto umožní je balonkové helium. Balonkové helium se přepravuje v tlakových lahvích různých velikostech. Na převoz velkých tlakových lahví je potřeba respektovat bezpečnostní předpisy dané směrnicemi pro práci s tlakovými lahvemi.

Nafukování balónků heliem pro domácí použití a malé oslavy

 

Pro domácí použití existují nevratné nádoby s heliem s jednoduchým použitím (např. Balloonkit). Nevýhodou helia v malých nevratných setech je vyšší cena a omezené množství balonků, které z lahve pro domáci použití nafouknete. Stačí-li Vám menší množství nafouknutých balónků, můžete si zakoupit v našem party shopu nebo v prodejnách v Praze.

 

Nafukování balonků na provozovnách v Praze

 

Balonky s heliem


Omezené množství balonků, které se snadno převezete Vám nafoukneme  heliem na počkání i v našich prodejnách v Praze. V prodejnách si můžete vybrat z velkého množství latexových nebo foliových balonků a případně doplnit svůj nákup o pestrou nabídku party produktů a dekorací. Klasický balonek s heliem Vás vyjde na cca 20,- Kč. Nafouknout heliem si můžete nechat i různé druhy foliových i chodicích balonků, kde se cena řídí katalogovým výběrem

PRODEJNA, KDE NAFUKUJEME BALONKY HELIEM

 

 

PRODEJNA - PARTY, SVATBY, OSLAVY

  • Pod Rapidem 3, Praha 10
  • OTEVŘENO : Po-Pá 10.00-19.00 hod., So 9.00-14.00 hod.
  • Kontaktujte nás ihned telefonicky - 773 670 705 nebo emailem - info@mojeparty.cz 

Odvoz a objednání balonků předem

 

Nejvýhodněji Vás vyjde, pokud si balonky odvezete sami. Nafouknuté balónky Vám na přání zabalíme do fóliových obalů cca po 8 ks. Balonky si  snadno převezete i v osobním automobilu. A to v kufru nebo na zadní sedačce vozu. U nafukování balónků ve větším počtu než 10 ks, je lépe domluvit se na prodejně na platbě předem a vytvořit si objednávku. Balonky se připraví přesně na čas Vašeho odvozu. Předejdete tak komplikacím s čekáním. Větší množství balónků (od 5o až 100 ks) Vám v rámci Prahy a okolí mohou přivézt nebo na místě nafouknout i naši balonkoví dekoratéři

Nafukování balonků heliem mimo provozovnu

Využít můžete i dekorační servis na nafukování balónků heliem, ale i vzduchem přímo na Vaší akci. Balonky mohou být zajímavou reklamou, využívají se při veletrzích, dětských oslavách, poutích a slavnostech. Balonky netradičně dozdobí Vaše dárky pro oslavence, mohou být zajímavým sdělením a originálním překvapením. Nafukujeme balónky různých barev, tvarů a motivů. Zajistíme Vám potisk balónků logem Vaší společnosti. Naše hostesky mohou být k dispozici po celou dobu Vaší akce a nabízet nafouknuté balónky Vašim zákazníkům.

POPTÁVKA PRO NAFUKOVÁNÍ VĚTŠÍHO MNOŽSTVÍ BALONKŮ

 

 

  • Zpracujeme Vám položkovou kalkulaci s ohledem na Vaše přání a možnosti
  • Zadejte si poptávku a ozveme se Vám do 24 hodin
  • Kontaktujte nás ihned telefonicky - 606 077 564  nebo emailem - Petra.hubnerova@mojeparty.cz 

 

Co byste měli vědět o heliu - balonkovém plynu, baloncích a nafukování

Hélium je speciální balónkový plyn, který umožní balónkům létat. Doba vzletu balónko je individuální a zéleží na mnoha faktorech - velikost a kvalita balonku, teplota a tlak vzduchu, klimatizace apod. Většinou však latexový balónek nevydrží létat více než dvanáct hodin. Pokud Vám však ošetříme balónek zevnitř aplikovaným speciálním gelem a nafoukneme héliem, vydrží Vám balónek létat ve vzduchu 2x až 3x delší sobu. S takto ošetřeným balonkem by se nemělo manipulovat cca 30 minut až do úplného zaschnutí. Tenká folie  i při neopatrné manipulaci, např. převoz může být porušena a tím se efekt znehodnotí. Rovněž střídání teplot a rozpínavost helia, může ochrannou gelovou vrstvu porušit. Proto doporučujeme ošetřovat balonky gelem pouze v místě dekorace. V případě vlastního převozu klientem neposkytujeme záruku na takto ošetřené balonky. 

Déle a to až několik dní Vám vydrží létat balonky foliové. Tenká folie zabraňuje úniku helia a efekt létání je dlouhodobější. Foliové balonky se většinou dají i po čase dofukovat.

Balónky vážeme dekoračními stuhami v barvách balónků. balónky používáme pouze z kvalitního latexu. Vzhledem k tomu, že jsme přímými dovozci balónků, může být pro Vás při větším odběru balónků cena velmi příznivá.

Nafukování balónků vzduchem

Balónky lze nafouknout i vzduchem. Takto nafouknutý balónek nelétá a lze jej umístit na balónkovou tyčku. Balónek nafouknutý vzduchem vydrží i několik týdnů.

 

Balonkový průvodce
Nákupní košík je prázdný