Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.

Rozumím
X
Získejte slevu 100 Kč na váš nákup právě teď. Slevu lze uplatnit při nákupu nad 1000 Kč.
Balonkové dekorace / E-shop / Balonky  metalické latexové / Balonky metalické 30cm kusové /

BALÓNEK Qualatex chromový latexový zelený 30cm 1ks

zpět na seznam

BALÓNEK Qualatex chromový latexový zelený 30cm 1ks

Dostupnost: Doba doručení na dotaz

- nová technologie 2018 - maximální metalický lesk

- tento nový chromový balónek není jako žádný jiný, který jste dosud viděli. Díky nezaměnitelné kovově lesklé barvě vypadá spíš jako umělecké dílo než jako balónek. Nádherně odráží světlo a díky tomu se stane jedinečnou ozdobou každé party.

- pokud žádáte nejvyšší kvalitu, pak zvolte tyto nové chromové balónky, které jsou prostě jedinečné

- velikost 30 cm 

- cena za jeden balónek

Cena: 12 Poptat >

Latexové metalické balonky - zelené, jsou luxusnější alternativou latexových balónků. Mají lesklý sametově dokonalý povrch, jsou pevnější a méné tvárné. Každý latexový balonek z naší nabídky od velikosti 10" (26cm), můžete nafukovat jak vzduchem, tak heliem. Pokud balonky nafukujete vzduchem a vytváříte z nich prostorové vázané aranže, vydrží držet svůj tvar až několik týdnů.Pokud si na balonkové dekorace netroufnete sami, můžete oslovit naše dekoratéry.

Při nafouknutí heliem, balonky létají, ale vznáší se jen omezenou dobu.

Čím je balonek  větší, tím vydrží létat déle. Doba létání se pohybuje od 10-12 hodin, v závisloti na klimatických podmínkách. Proto balonky z latexu doporučujeme foukat heliem až v den oslavy.  

Balónky Vám rádi nafoukneme heliem přímo na našich prodejnách.Využít můžete také rozvoz nafouklých balónků po Praze.

TIP

Nejste z Prahy nebo nemáte nemáte možnost přijít k nám a nechat si balónky nafouknout heliem?  A přesto chcete, aby se Vám balónky efektně vznášely nad hlavou? V tom případě pro Vás máme helium do balónků pro domácí použití - ovládání je velmi jednoduché!

 

Balonkový průvodce
Nákupní košík je prázdný