Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.

Rozumím
X
Získejte slevu 100 Kč na váš nákup právě teď. Slevu lze uplatnit při nákupu nad 1000 Kč.
Balonkové dekorace / E-shop / Balonky  tematické foliové /

BALÓN EXTRA VELKÝ fóliový Slunečnice 150 cm

zpět na seznam

BALÓN EXTRA VELKÝ fóliový Slunečnice 150 cm

Dostupnost: Doba doručení na dotaz

Extra velký balón žluté slunečnice určitě na vaší letní párty s přáteli nepřehlédnete.

Velký balón ve tvaru slunečnicového květu na stonku vám bude zdobit každou narozeninovou nebo tématickou letní párty doma i venku. Ideální výzdoba například na Hippie párty.

Balón je vhodné nafouknout vzduchem nebo héliem.

Výška: 150 cm

Cena: 235 Poptat >

Oslavy a balónky patří vždy k sobě. Skvělý tip pro každou narozeninovou nebo tématickou Hipiie párty! Balonek  je vyroben z lesklé fólie, je vhodný pro plnění vzduchem i heliem a dá se opakovaně dofukovat. Balónek je vybaven bezpečnostní pojistkou, takže pokud jej budete nafukovat vzduchem, použijte balonkovou pumpičku, brčko nebo dutou slámku (není součástí balení) . Při naplnění heliem vydrží fóliové balónky létat 4-10 dní v závislosti na jejich velikosti a okolních podmínkách. Foliové, ale i jiné balonky si můžete zakoupit, ale i nechat nafouknout na našich party prodejnách v Praze. V rámci Prahy balonky rozvážíme i kurýrní službou.

TIP - NAFUKOVÁNÍ BALONKŮ HELIEM

Připravujete oslavu s balónky? Chcete, aby se Vám balónky efektně vznášely nad hlavou, ale nemáte možnost přijít k nám do prodejen a nechat si balónky nafouknout heliem? V tom případě pro Vás máme helium do balónků pro domácí použití - ovládání je velmi jednoduché!

Balonkový průvodce
Nákupní košík je prázdný