Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.

Rozumím
X
Získejte slevu 100 Kč na váš nákup právě teď. Slevu lze uplatnit při nákupu nad 1000 Kč.
Balonkové dekorace / E-shop / Balonky ve tvaru srdce /

BALONKY BUKET foliové Srdce Sangria 4ks

zpět na seznam

BALONKY BUKET foliové Srdce Sangria 4ks

Dostupnost: Doba doručení na dotaz

Fóliové balónky ve tvaru srdce Sangria jsou vyrobeny z hedvábně saténové fólie, která se krásně kombinuje s dalšími barevnými odstíny do balónkové kytice. 

Ze srdíček, nafouknutých heliem, můžete vytvořit pestrou srdíčkovou létající kytici, kterou oslavenci  uvážete na balónkové těžítko.

Jsou vhodná dekorace na oslavu Valentýna, svatby, narozeninové oslavy, párty v červené barvě. 

Velikost : 43 cm

Balení obsahuje 4 kusy

Cena: 135 Poptat >

Oslavy a balónky patří vždy k sobě. Skvělý tip pro každou narozeninovou párty nebo tématickou párty. Balonek  je vyroben z lesklé fólie, je vhodný pro plnění vzduchem i heliem a dá se opakovaně dofukovat. Balónek je vybaven bezpečnostní pojistkou, takže pokud jej budete nafukovat vzduchem, použijte balonkovou pumpičku, brčko nebo dutou slámku (není součástí balení) . Při naplnění heliem vydrží fóliové balónky létat 4-10 dní v závislosti na jejich velikosti a okolních podmínkách. Foliové, ale i jiné balonky si můžete zakoupit, ale i nechat nafouknout na našich party prodejnách v Praze. V rámci Prahy balonky rozvážíme i kurýrní službou.

TIP - NAFUKOVÁNÍ BALONKŮ HELIEM

Připravujete oslavu s balónky? Chcete, aby se Vám balónky efektně vznášely nad hlavou, ale nemáte možnost přijít k nám do prodejen a nechat si balónky nafouknout heliem? V tom případě pro Vás máme helium do balónků pro domácí použití - ovládání je velmi jednoduché!

Balonkový průvodce
Nákupní košík je prázdný