Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.

Rozumím
X
Získejte slevu 100 Kč na váš nákup právě teď. Slevu lze uplatnit při nákupu nad 1000 Kč.
Balonkové dekorace / E-shop / Balonky  dětské foliové /

BALÓNOVÁ bublina ORBZ - "Prasátko Peppa" 38x40cm

zpět na seznam

BALÓNOVÁ bublina ORBZ - "Prasátko Peppa" 38x40cm

Dostupnost: Doba doručení na dotaz

Balonková bublina z transparentní folie o rozměrech 38x40cm s oblíbeným dětským hrdinou "Prasátko Peppa" Doporučujeme balonek nafouknout heliem. Létací efekt Vám u balonkové bubliny vydrží i několik týdnů. Pokud nepatrně změní tvar, dofouknete snadno i vzduchem přes dutou slámku nebo pumpičkou.

Helium můžete zakoupit pro domácí použití nebo Vám balonek nafoukneme i na našich provozovnách v Praze.

Cena: 145 Poptat >

Tento balonkový zázrak z microfolie se nafukuje do kulatého tvaru (velikost 38x40cm) a opravdu vypadá, jaklo vznášející se 3D bublina. Vydrží Vám letat týdny  a dá se dofukovat jak vzduchem, tak heliem. Balonek  je vyroben z průhledné mikrofolie a ja pokud si chcete užít, jak létá, nafukujte balonek heliem. Vzduchem nafouknutý balonek létat nebude. Balónek je vybaven bezpečnostní pojistkou, takže pokud jej budete nafukovat vzduchem, použijte balonkovou pumpičku, brčko nebo dutou slámku (není součástí balení). Při naplnění heliem vydrží microfoliové balónky létat i několik týdnů v závislosti na  okolních podmínkách. Balonky z mikrofoliefolie ale i jiné balonky si můžete zakoupit, ale i nechat nafouknout na našich party prodejnách v Praze. V rámci Prahy balonky rozvážíme i kurýrní službou.

TIP - NAFUKOVÁNÍ BALONKŮ HELIEM U VÁS DOMA

Připravujete oslavu s balónky? Chcete, aby se Vám balónky efektně vznášely nad hlavou, ale nemáte možnost přijít k nám do prodejen a nechat si balónky nafouknout heliem? V tom případě pro Vás máme helium do balónků pro domácí použití - ovládání je velmi jednoduché!

Balonkový průvodce
Nákupní košík je prázdný