Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.

Rozumím
X
Získejte slevu 100 Kč na váš nákup právě teď. Slevu lze uplatnit při nákupu nad 1000 Kč.

zpět na seznam

Maturitní balonky s potiskem

Balonky s potiskem maturitaNechte si potisknout balonky na svůj maturitní ples. Balonky s potiskem mohou být zároveň dárkem k plesové vstupence, formou dekorace maturitního plesu, originální pozvánkou na maturitní večírek. Maturita je důvod udělat věci jinak. Váš ples Vás bude bavit. Balonky s heliem jsou vždycky zdrojem zábavy.

Maturitní balónky s potiskem

Hledáte nápady pro svůj maturitní ples ? Zkuste BALONKY S POTISKEM. Vybrat si můžete z našich univerzálních návrhů nebo si vytvořit návrh vlastní. Balonky tiskneme již od 100 ks. Pravidlo je jednoduché čím větší počet balonků, tím je cena příznivější.

S potiskem Vám rádi poradíme

 

  • Zadejte si poptávku a ozveme se Vám do 24 hodin
  • Kontaktujte nás ihned telefonicky - 727 914 302  nebo emailem - Ivana.Dvorakova@mojeparty.cz

 

Jak může vypadat Váš maturitní balonek s potiskem ?

Vyzkoušejte si zdarma náš konfigurátor potisku.  Možná Vám pomůže najít ten správný nápad ze kterého bude celá třída nadšená. Váš zadaný návrh Vám za příplatek později zpracujeme do tiskové podoby.

 

balonke potsk maturita balonek s potiskem maturita balonek s potiskem maturitní ples

 

Obrácený potisk

Balonky si můžete nechat potisknout standardně a později je foukat heliem nebo vzduchem a vázat na tyčku.
Chcete-li však balonky zavěšovat, pamatujte na to při zadávání potisku. V tomto případě musí být potisk obrácený. Pokud ovšem nechceme, aby hosté dělali při čtení stojku :D

 

Kolik stojí potisk balonků a jak balonky objednat ?

Balonky s potiskem pořídíte od 4 do 8 Kč. Záleží na množství a typu balonku.  Pokud máte již logo  v grafických křivkách, za grafický návrh neplatíte. Bližší informace a detailní kalkulaci Vám rádi pošleme do 24 hodin po zadání Vaší poptávky.

 

Balonkový servis

Pro Váš ples můžete využít i náš dekorační servis. Náš profesionální tým má velké zkušenosti s výzdobou. Objednat si můžete :

  • Nafukování balonků heliem
  • Balonkové dekorace - girlandy, brány, čísla
  • Květinové aranže
  • Tematickou dekoraci plesu

 

Maturitní balíčky, balonkové workshopy v Praze

Chcete-li si vyzdobit ples sami můžete využít naše výhodné dekorační balíčky pro maturanty. V nabídce máme vystřelovací konfety, girlandy, party doplňky i dekorace pro stolování. Vše z přímého dovozu za příjemné ceny.

Pokud chcete, aby Váš ples byl opravdu top, můžete  nebo se zúčastnit dekoračního workshopu, kde získáte předpoklady být jedinečným dekoratérem pro Váš maturitní ples. Pro maturanty, kteří využijí naše služby máme i poukázky na výhodné půjčovné luxusních společenských šatů i na služby vizážistky ve svatebním a společenském centru Adina v Praze.

 

 

6.8.2014
Balonkový průvodce
Nákupní košík je prázdný