Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.

Rozumím
X
Získejte slevu 100 Kč na váš nákup právě teď. Slevu lze uplatnit při nákupu nad 1000 Kč.
Balonkové dekorace / Balonkový průvodce / Balonky a Halloween /

Halloween a balónková výzdoba 2015

zpět na seznam

Halloween a balónková výzdoba 2015

Balonky Halloween

Seznamte se s balonkovými novinkami na Halloween 2015. Nabídku našich halloweenských dekorací doplňuje řada  balónků, které stylově ladí s Vaším Halloweenem. Balonky jsou levnou a osvědčenou prostorovou dekorací, která potěší každého. Nabízíme kvalitní latexové balónky s halloweenským potiskem, klasické foliové balony různých tvarů i speciální mikrofoliové balonkové bubliny od jedničky na trhu - firmy Qualatex . Zakoupit si můžete i balonky ve tvaru dýně , které po naplnění balónkovým héliem vydrží létat celé dlouhé dny a mají krásný kulatý tvar.

Chystáte výzdobu na Halloween a nevíte jak rychle a jednoduše zaplnit prostor létajícími strašidly ?

Pak vězte, že balónky jsou na Halloween tou pravou dekorací, která může Vaše dilema s výzdobou vyřešit. V nabídce našeho party shopu máme pro letošní halloweenskou dekoraci připravenou pěknou balónkovou zásobu. Jednoduché balónky v typických halloweenských barvách, balónky oranžové, černé, balónky se strašidelnými halloweenskými vzory, balónky atypických tvarů...

Nechybí ani speciální hallowenské obří  balóny - balónkové bubliny ze speciální fólie, jejichž výhoda je, že vydrží déle létat než balónky latexové, mají krásný kulatý tvar a průměr cca 45cm.  

 

Kde zakoupíte balonky i s heliovou náplní ?

Balónky si můžete objednat zde v naší sezónní nabídce balonkového -shopu nebo zakoupit spolu s halloweenskými doplňky na stránkách www.mojeparty.cz  přímo v party prodejně v Praze. Zde  si můžete balónkové dekorace nafouknout héliem, tak aby vydržely létat po celou dobu Vaší halloweenské strašidelné noci.

 

balóny s dýní  balón halloween balón halloween  dýně balon

 

Potřebujete k balonkům další halloweenské dekorace ?

Halloweenskou atmosféru si můžete vytvořit i s našimi dalšími produkty, které jako každoročně tvoří originální a pestrou nabídku neobvyklou na českém trhu. Halloween se stává velmi oblíbeným svátkem a proto každým rokem zvyšujeme naše halloweenské zásoby. Dekorace dovážíme od zahraničních dodavatelů, kde má Halloween svou velkou tradici.

Tipem pro halloweenské dekorace budou pro Vás velké prostorové dekorace na zahradu. Z posekané trávy si můžete vycpat obřího černého pavouka, ze spadaného listí vytvoříte s našimi závěsnými sáčky ve tvaru dýně, např. halloweenský  dýňový strom.

 

Veškeré halloweenské dekorace včetně balonků  můžete zakoupit i na našem hlavním e-shopu www.mojeparty.cz . K dispozici pro Váš halloweenský nákup jsou Vám i prodejny Pod Rapidem 3, Praha 10

 

 

 

1.9.2013
Balonkový průvodce
Nákupní košík je prázdný